KPTC6F22-55PXDMB
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F22-55PXDMB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.KPTC6F22-55PXDMB.pdf2.KPTC6F22-55PXDMB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F22-55PXDMB
Tau Wae KPTC6F22-55PXDMB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1628 pcs Pepa Raraunga 1.KPTC6F22-55PXDMB.pdf2.KPTC6F22-55PXDMB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPTC
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPTC6F22-55PXDMB
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A