KPTC6F22-55SD
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F22-55SD
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.KPTC6F22-55SD.pdf2.KPTC6F22-55SD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F22-55SD
Tau Wae KPTC6F22-55SD Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1895 pcs Pepa Raraunga 1.KPTC6F22-55SD.pdf2.KPTC6F22-55SD.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6F22-55SD Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 55
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.657" (42.10mm) Momo Hoapā Solder Cup