KPTC6F22-55SDN
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F22-55SDN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6F22-55SDN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F22-55SDN
Tau Wae KPTC6F22-55SDN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4264 pcs Pepa Raraunga KPTC6F22-55SDN.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6F22-55SDN Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 55
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.657" (42.10mm)
Momo Hoapā Solder Cup Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC6F22-55SD
KPTC6F22-55SD
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE