KPTC6F22-41S-C
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F22-41S-C
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6F22-41S-C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F22-41S-C
Tau Wae KPTC6F22-41S-C Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2516 pcs Pepa Raraunga KPTC6F22-41S-C.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 121659-5231 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.657" (42.10mm) Momo Hoapā Solder Cup