KPTC6F20-41PXDMB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F20-41PXDMB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.KPTC6F20-41PXDMB.pdf2.KPTC6F20-41PXDMB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F20-41PXDMB
Tau Wae KPTC6F20-41PXDMB Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4161 pcs Pepa Raraunga 1.KPTC6F20-41PXDMB.pdf2.KPTC6F20-41PXDMB.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPTC
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga KPTC6F20-41PXDMB Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-41
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata 7.5A