KPTC6F22-21P
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F22-21P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6F22-21P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F22-21P
Tau Wae KPTC6F22-21P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5815 pcs Pepa Raraunga KPTC6F22-21P.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-21
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6F22-21P Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 21
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.657" (42.10mm)
Momo Hoapā Solder Cup Rahi Hoapā 16
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC6F22-21PD
KPTC6F22-21PD
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE