KPTC6F20-41SFMA
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F20-41SFMA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.KPTC6F20-41SFMA.pdf2.KPTC6F20-41SFMA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F20-41SFMA
Tau Wae KPTC6F20-41SFMA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1444 pcs Pepa Raraunga 1.KPTC6F20-41SFMA.pdf2.KPTC6F20-41SFMA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa KPTC
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPTC6F20-41SFMA
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -