KPTC6F20-16SDMB
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F20-16SDMB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPTC6F20-16SDMB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F20-16SDMB
Tau Wae KPTC6F20-16SDMB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1235 pcs Pepa Raraunga KPTC6F20-16SDMB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPTC
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)