KPT08F22-41PY
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F22-41PY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F22-41PY.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F22-41PY
Tau Wae KPT08F22-41PY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4657 pcs Pepa Raraunga KPT08F22-41PY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08F22-41PY
KPT08F2241PY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT08F22-41SY
KPT08F22-41SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4764 pcs
Tikiake: KPT08F22-41SY.pdf
RFQ
KPT08F22-41PW
KPT08F22-41PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5137 pcs
Tikiake: KPT08F22-41PW.pdf
RFQ
KPT08F22-41P
KPT08F22-41P