KPT08F22-41PX
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F22-41PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F22-41PX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F22-41PX
Tau Wae KPT08F22-41PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5198 pcs Pepa Raraunga KPT08F22-41PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08F22-41PX
KPT08F2241PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)