KPT08F22-36S
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F22-36S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F22-36S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 577 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F22-36S
Tau Wae KPT08F22-36S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 36POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 577 pcs Pepa Raraunga KPT08F22-36S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT08F2236S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 36 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A