KPT08F22-34PX
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F22-34PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 34POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F22-34PX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 494 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 494 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F22-34PX
Tau Wae KPT08F22-34PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 34POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 494 pcs Pepa Raraunga KPT08F22-34PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08F22-34PX
KPT08F2234PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 34 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A