KPT08F22-55PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F22-55PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 55POS INLINE W/PIN R/A
Ngā Rauemi: 1.KPT08F22-55PW.pdf2.KPT08F22-55PW.pdf3.KPT08F22-55PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F22-55PW
Tau Wae KPT08F22-55PW Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 55POS INLINE W/PIN R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT08F22-55PW
KPT08F2255PW
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Waehanga Kaihanga KPT08F22-55PW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-55 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 55POS INLINE W/PIN R/A
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock