KPT08F24-61P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT08F24-61P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT08F24-61P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT08F24-61P
Tau Wae KPT08F24-61P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5635 pcs Pepa Raraunga KPT08F24-61P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT08F24-61P
KPT08F2461P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT08F22-55SW
KPT08F22-55SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 565 pcs
Tikiake: KPT08F22-55SW.pdf
RFQ
KPT08F24-61PX
KPT08F24-61PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP