KPT02A20-24S
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A20-24S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A20-24S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A20-24S
Tau Wae KPT02A20-24S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2343 pcs Pepa Raraunga KPT02A20-24S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A20-24S
KPT02A2024S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A20-16SX
KPT02A20-16SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1504 pcs
Tikiake: KPT02A20-16SX.pdf
RFQ
KPT02A20-39S
KPT02A20-39S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 39POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1294 pcs
Tikiake: KPT02A20-39S.pdf
RFQ
KPT02A20-24SX
KPT02A20-24SX
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP