KPT02A20-16S
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A20-16S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A20-16S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A20-16S
Tau Wae KPT02A20-16S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1312 pcs Pepa Raraunga KPT02A20-16S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A20-16S
KPT02A2016S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A18-32PY
KPT02A18-32PY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2510 pcs
Tikiake: KPT02A18-32PY.pdf
RFQ
KPT02A18-32SX
KPT02A18-32SX
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 32POS W/SKT BOX
I roto i te taonga: 2328 pcs
Tikiake: KPT02A18-32SX.pdf
RFQ
KPT02A20-16SX
KPT02A20-16SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP