KPT02A18-32SX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A18-32SX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 32POS W/SKT BOX
Ngā Rauemi: 1.KPT02A18-32SX.pdf2.KPT02A18-32SX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A18-32SX
Tau Wae KPT02A18-32SX Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS W/SKT BOX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2328 pcs Pepa Raraunga 1.KPT02A18-32SX.pdf2.KPT02A18-32SX.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A18-32SX
KPT02A1832SX
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT02A18-32SX Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-32
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS W/SKT BOX Whakatauranga onamata 7.5A