KPT02A18-32PW
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A18-32PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A18-32PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A18-32PW
Tau Wae KPT02A18-32PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2666 pcs Pepa Raraunga KPT02A18-32PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A18-32PW
KPT02A1832PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A