KPT02A18-11SY
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A18-11SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A18-11SY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A18-11SY
Tau Wae KPT02A18-11SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1716 pcs Pepa Raraunga KPT02A18-11SY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A18-11SY
KPT02A1811SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A18-11S
KPT02A18-11S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP