KPT02A18-11S
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A18-11S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A18-11S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A18-11S
Tau Wae KPT02A18-11S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1876 pcs Pepa Raraunga KPT02A18-11S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A18-11S
KPT02A1811S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A18-11PX
KPT02A18-11PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2275 pcs
Tikiake: KPT02A18-11PX.pdf
RFQ
KPT02A18-11PEWA206
KPT02A18-11PEWA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 1740 pcs
Tikiake: KPT02A18-11PEWA206.pdf
RFQ
KPT02A18-11SY
KPT02A18-11SY
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02A18-11SY.pdf
KPT02A18-11SX
KPT02A18-11SX
Tikiake: KPT02A18-11SX.pdf
KPT02A18-11SW
KPT02A18-11SW
Tikiake: KPT02A18-11SW.pdf
KPT02A18-11SEWA206
KPT02A18-11SEWA206
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 11POS BOX MNT SKT