KPT02A18-11PW
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A18-11PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A18-11PW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A18-11PW
Tau Wae KPT02A18-11PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2232 pcs Pepa Raraunga KPT02A18-11PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A18-11PW
KPT02A1811PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A18-11SEWA206
KPT02A18-11SEWA206
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 11POS BOX MNT SKT
I roto i te taonga: 807 pcs
Tikiake:
RFQ
KPT02A18-11P
KPT02A18-11P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP