KPT02A20-16SX
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A20-16SX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A20-16SX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A20-16SX
Tau Wae KPT02A20-16SX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1504 pcs Pepa Raraunga KPT02A20-16SX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A20-16SX
KPT02A2016SX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A