KPT02A20-41PEW
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A20-41PEW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: KPT02A20-41PEW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A20-41PEW
Tau Wae KPT02A20-41PEW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1975 pcs Pepa Raraunga KPT02A20-41PEW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT02A2041PEW
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 7.5A