KPT02A20-41PW
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A20-41PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A20-41PW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A20-41PW
Tau Wae KPT02A20-41PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1675 pcs Pepa Raraunga KPT02A20-41PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A20-41PW
KPT02A2041PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A20-39S
KPT02A20-39S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 39POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1294 pcs
Tikiake: KPT02A20-39S.pdf
RFQ
KPT02A20-41P
KPT02A20-41P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP