KPT02A14-15S
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A14-15S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A14-15S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A14-15S
Tau Wae KPT02A14-15S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2726 pcs Pepa Raraunga KPT02A14-15S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A14-15S
KPT02A1415S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A14-15P
KPT02A14-15P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 3551 pcs
Tikiake: KPT02A14-15P.pdf
RFQ
KPT02A14-12SXEX
KPT02A14-12SXEX
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 12POS BOX MNT W/SKTS
I roto i te taonga: 2059 pcs
Tikiake:
RFQ
KPT02A14-15SW
KPT02A14-15SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP
Tikiake: KPT02A14-15SW.pdf
KPT02A14-15SY
KPT02A14-15SY
Tikiake: KPT02A14-15SY.pdf
KPT02A14-15SX
KPT02A14-15SX