KPT02A14-15P
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A14-15P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A14-15P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A14-15P
Tau Wae KPT02A14-15P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3551 pcs Pepa Raraunga KPT02A14-15P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT02A14-15P
KPT02A1415P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT02A12-8SW
KPT02A12-8SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 3903 pcs
Tikiake: KPT02A12-8SW.pdf
RFQ
KPT02A14-15S
KPT02A14-15S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2726 pcs
Tikiake: KPT02A14-15S.pdf
RFQ
KPT02A14-15PX
KPT02A14-15PX
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP