KPT02A14-15PY
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A14-15PY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT02A14-15PY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A14-15PY
Tau Wae KPT02A14-15PY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2942 pcs Pepa Raraunga KPT02A14-15PY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPT02A1415PY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A