KPT02A14-12SXEX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPT02A14-12SXEX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 12POS BOX MNT W/SKTS
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT02A14-12SXEX
Tau Wae KPT02A14-12SXEX Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 12POS BOX MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2059 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPT02A1412SXEX
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Panel Mount, Flange; Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPT02A14-12SXEX Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-12
Ngā āhuatanga Backshell Whakaahua nui 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 12POS BOX MNT W/SKTS Whakatauranga onamata 7.5A, 13A