KPT00P20-16P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00P20-16P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00P20-16P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 965 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 965 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00P20-16P
Tau Wae KPT00P20-16P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 965 pcs Pepa Raraunga KPT00P20-16P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00P20-16P
KPT00P2016P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A