KPT00P18-32P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00P18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00P18-32P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00P18-32P
Tau Wae KPT00P18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1498 pcs Pepa Raraunga KPT00P18-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00P18-32P
KPT00P1832P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT00P16-99PZ
KPT00P16-99PZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1606 pcs
Tikiake: KPT00P16-99PZ.pdf
RFQ
KPT00P18-32PX
KPT00P18-32PX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP