KPT00P18-30P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00P18-30P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00P18-30P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 732 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 732 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00P18-30P
Tau Wae KPT00P18-30P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 30POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 732 pcs Pepa Raraunga KPT00P18-30P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-30 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00P18-30P
KPT00P1830P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 30 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A