KPT00P22-21P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00P22-21P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00P22-21P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 867 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 867 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00P22-21P
Tau Wae KPT00P22-21P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 867 pcs Pepa Raraunga KPT00P22-21P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00P22-21P
KPT00P2221P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Potted Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 13A