KPT00F22-55P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00F22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00F22-55P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00F22-55P
Tau Wae KPT00F22-55P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1115 pcs Pepa Raraunga KPT00F22-55P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00F22-55P
KPT00F2255P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT00F22-55PZ
KPT00F22-55PZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1150 pcs
Tikiake: KPT00F22-55PZ.pdf
RFQ
KPT00F22-55PX
KPT00F22-55PX
Kaihanga: Cannon