KPT00F22-41S
Hua Hua
Tau Wae: KPT00F22-41S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00F22-41S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00F22-41S
Tau Wae KPT00F22-41S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4481 pcs Pepa Raraunga KPT00F22-41S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00F22-41S
KPT00F2241S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPT00F22-55P
KPT00F22-55P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1115 pcs
Tikiake: KPT00F22-55P.pdf
RFQ
KPT00F22-36SW
KPT00F22-36SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 36POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1147 pcs
Tikiake: KPT00F22-36SW.pdf
RFQ
KPT00F22-41SWF187
KPT00F22-41SWF187
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP