KPT00F22-41PW
Hua Hua
Tau Wae: KPT00F22-41PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00F22-41PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00F22-41PW
Tau Wae KPT00F22-41PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5511 pcs Pepa Raraunga KPT00F22-41PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00F22-41PW
KPT00F2241PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)