KPT00F24-61P
Hua Hua
Tau Wae: KPT00F24-61P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 61POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPT00F24-61P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 896 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 896 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPT00F24-61P
Tau Wae KPT00F24-61P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 61POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 896 pcs Pepa Raraunga KPT00F24-61P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPT00F24-61P
KPT00F2461P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)