KPSE02A20-39S
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A20-39S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A20-39S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 813 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A20-39S
Tau Wae KPSE02A20-39S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 813 pcs Pepa Raraunga KPSE02A20-39S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE02A20-39S
KPSE02A2039S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A