KPSE02A20-16PX
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A20-16PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A20-16PX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A20-16PX
Tau Wae KPSE02A20-16PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5659 pcs Pepa Raraunga KPSE02A20-16PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE02A2016PX
Whakatakotoranga X Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)