KPSE02A20-41S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A20-41S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 41POS BOX MNT W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.KPSE02A20-41S.pdf2.KPSE02A20-41S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A20-41S
Tau Wae KPSE02A20-41S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS BOX MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1471 pcs Pepa Raraunga 1.KPSE02A20-41S.pdf2.KPSE02A20-41S.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPSE02A20-41S
KPSE02A2041S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KPSE02A20-41S Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-41
Ngā āhuatanga Backshell Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS BOX MNT W/SKTS Whakatauranga onamata 7.5A