KPSE02A20-41PW
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A20-41PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A20-41PW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A20-41PW
Tau Wae KPSE02A20-41PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1089 pcs Pepa Raraunga KPSE02A20-41PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE02A20-41PW
KPSE02A2041PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A