KPSE02A12-10PW
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A12-10PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A12-10PW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A12-10PW
Tau Wae KPSE02A12-10PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2355 pcs Pepa Raraunga KPSE02A12-10PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE02A12-10PW
KPSE02A1210PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A