KPSE02A12-10P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A12-10P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A12-10P
Tau Wae KPSE02A12-10P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2690 pcs Pepa Raraunga KPSE02A12-10P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE02A12-10P
KPSE02A1210P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE02A10-6S
KPSE02A10-6S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 3293 pcs
Tikiake: KPSE02A10-6S.pdf
RFQ
KPSE02A10-6PF0
KPSE02A10-6PF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MNT
I roto i te taonga: 3275 pcs
Tikiake: KPSE02A10-6PF0.pdf
RFQ
KPSE02A12-10PA71
KPSE02A12-10PA71
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP