KPSE02A14-15P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A14-15P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A14-15P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A14-15P
Tau Wae KPSE02A14-15P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2226 pcs Pepa Raraunga KPSE02A14-15P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE02A1415P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A