KPSE02A14-12P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02A14-12P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02A14-12P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02A14-12P
Tau Wae KPSE02A14-12P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1889 pcs Pepa Raraunga KPSE02A14-12P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-12 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE02A1412P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A