KJB7T23F21SB
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T23F21SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T23F21SB
Tau Wae KJB7T23F21SB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1418 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold