KJB7T23F21SCL
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T23F21SCL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T23F21SCL
Tau Wae KJB7T23F21SCL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4869 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-21
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB7T23F21SB
KJB7T23F21SB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1418 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB7T23F21SC
KJB7T23F21SC
Kaihanga: Cannon