KJB7T23F21SAL
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T23F21SAL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T23F21SAL
Tau Wae KJB7T23F21SAL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1950 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-21
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount