KJB7T23F21PE
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T23F21PE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T23F21PE
Tau Wae KJB7T23F21PE Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4542 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -