KJB7T23F21PBL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T23F21PBL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 21POS JAM NUT PIN
Ngā Rauemi: KJB7T23F21PBL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T23F21PBL
Tau Wae KJB7T23F21PBL Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 21POS JAM NUT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4487 pcs Pepa Raraunga KJB7T23F21PBL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga KJB7T23F21PBL Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-21
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 21POS JAM NUT PIN I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel
Hoahoa Whakapā Plastic Whakaaetanga Mea B
Momo Hononga Receptacle Housing Rauemi Ara Bulkhead - Front Side Nut
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB7T23F21PD
KJB7T23F21PD
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5069 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB7T23F21PB
KJB7T23F21PB
Kaihanga: Cannon