KJB6T25W61SD
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T25W61SD
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T25W61SD
Tau Wae KJB6T25W61SD Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4736 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T25W61SC
KJB6T25W61SC
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5592 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T25W61SB
KJB6T25W61SB
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 5086 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T25W61SDL
KJB6T25W61SDL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE